100A1R0BW150XC
Manufacturer
American Technical Ceramics
VIGOR # :
172
Description
CAP CER 1PF 150V P90 0606
Catalog
Unclassified
DataSheet
100A1R0BW150XC PDF
Type Description
Series:*
Package:-
Part Status:Active
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
WM-0-YL-PK
WM-0-YL-PK
WIRE MARKER, 1.5 IN H
TWM-Y-PK
TWM-Y-PK
WIRE MARKER, 1.5 IN H
PSHT-750-1-YL
PSHT-750-1-YL
SLEEVE, 0.75 IN DIA X 1 IN W
100A1R0BW150XC
100A1R0BW150XC
CAP CER 1PF 150V P90 0606
PEC15SAEN
PEC15SAEN
CONN HEADER VERT 15POS 2.54MM
BU-49-2
BU-49-2
INSUL FOR BU-48,50,51,55,95 RED
SC-18-E15J
SC-18-E15J
CMC 1.5MH,18A, 0.008OHM