
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | VJ OMD |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 0.039 µF |
| Tolerance: | ±10% |
| Voltage - Rated: | 50V |
| Temperature Coefficient: | X7R |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | Soft Termination, High Voltage |
| Ratings: | - |
| Applications: | Boardflex Sensitive |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Package / Case: | 1210 (3225 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.132" L x 0.098" W (3.35mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | 0.067" (1.70mm) |
| Lead Spacing: | - |
| Lead Style: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 20000 |
Current price of VJ1210Y393KBAAT4X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 470PF 16V NP0 1206
CAP CER 4.7UF 25V X7R 1210
CAP CER 1800PF 50V X7R 1808
CAP CER 0.039UF 50V X7R 1210
1206 DEEP RED SMD LED
DC DC CONVERTER 5V 1W
SENSOR CURRENT XFMR 15A AC