C04ULR35C-6SN-X0T
DataSheet
C04ULR35C-6SN-X0T PDF
Part Status:Active
Capacitance:0.35 pF
Tolerance:±0.25pF
Voltage - Rated:200V
Temperature Coefficient:C0G, NP0
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Package / Case:0402 (1005 Metric)
Size / Dimension:0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm)