
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 0.15 µF |
| Tolerance: | ±10% |
| Voltage - Rated: | 100V |
| Temperature Coefficient: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 200°C |
| Features: | High Temperature |
| Ratings: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Package / Case: | 1812 (4532 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.180" L x 0.125" W (4.57mm x 3.18mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | 0.065" (1.65mm) |
| Lead Spacing: | - |
| Lead Style: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 |
Current price of 1812E154K101KHT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 390PF 200V C0G/NP0 0805
CAP CER 1.5UF 100V X7R 1825
CAP CER 1210 56NF 10V ULTRA STAB
CAP CER 0.15UF 100V 1812
FIXED IND 47UH 3.4A 38 MOHM TH
IC COMPARATOR DUAL CMOS 8-DIP
DIODE GEN PURP 1KV 275A DO205