ZFC-20BP1000-SC
Manufacturer
JKL Components Corporation
VIGOR # :
Description
1 METER LED CHANNEL WITH SEMI-CL
Catalog
Accessories
DataSheet
ZFC-20BP1000-SC PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:LED - Holder
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CCK-6XPE-CK01
CCK-6XPE-CK01
CHEMICAL COMPATIBILITY KIT- XPE
NHD-FFC20-1
NHD-FFC20-1
PCB ADAPTER 20P 1MM FFC-THRUHOLE
CABLE LVDS PANEL 460MM ROHS
AS212
AS212
AUTO POWER SOCKET 12V 20A BLACK
ZFC-20BP1000-SC
ZFC-20BP1000-SC
UL PCM 150/125 XT
UL PCM 150/125 XT
5X5X7 ENCLOSURE W/ K/O BASE
MSS-310C-GREY
MSS-310C-GREY
SWITCH CONTACT 1" RECESS OL GRY