EPC-BP860-8.0X8.0X0.3MM
Manufacturer
ESPROS Photonics AG
VIGOR # :
Description
EPC-BP860-8.0 X 8.0 X 0.3MM
Catalog
Accessories
DataSheet
EPC-BP860-8.0X8.0X0.3MM PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Accessory Type:Filter
For Use With/Related Products:epc660
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
FO SPLICE BOX 12 LC DUPLEX
SSH-LX5091
SSH-LX5091
HOLDER LED PANEL 5MM BLACK NYLON
LED-MC8
LED-MC8
MOUNTING CLIP FOR 8MM LED
EPC-BP860-8.0X8.0X0.3MM
EPC-BP860-8.0X8.0X0.3MM
EPC-BP860-8.0 X 8.0 X 0.3MM
E35RD-MW500-N
E35RD-MW500-N
3.5" TFT