GEN4-ULCD-50DT-SB
Description
DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480
DataSheet
GEN4-ULCD-50DT-SB PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:5" (127.00mm)
Viewing Area:108.00mm W x 64.80mm H