E32RA-CW350-R
Manufacturer
Focus LCDs
VIGOR # :
Description
3.2" TFT RESISTIVE TOUCH
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
E32RA-CW350-R PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:3.2" (81.28mm)
Viewing Area:49.60mm W x 65.80mm H