SK-GEN4-43DT-SB-PI
Manufacturer
4D Systems
VIGOR # :
Description
DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
SK-GEN4-43DT-SB-PI PDF
Type Description
Series:gen4
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:95.04mm W x 53.86mm H