SK-GEN4-70D-CLB-SB-AR
Description
DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480
DataSheet
SK-GEN4-70D-CLB-SB-AR PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:7" (177.80mm)
Viewing Area:154.00mm W x 85.92mm H