SK-GEN4-24PT
Description
DISPLAY LCD TFT 2.4" 240X320
DataSheet
SK-GEN4-24PT PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:2.4" (60.96mm)
Viewing Area:36.70mm W x 49.00mm H