ATM1040L10A
Manufacturer
AZ Displays
VIGOR # :
Description
10.4" IPS LCD 1024 X 768
DataSheet
ATM1040L10A PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:10.4" (264.16mm)
Viewing Area:210.43mm W x 157.82mm H