ULCD-43DT-AR
Description
LCD ARDUINO 4.3" SHIELD & CBL
DataSheet
ULCD-43DT-AR PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:95.04mm W x 53.86mm H