GEN4-ULCD-28PT-PI
Description
DISPLAY LCD TFT 2.8" 240X320
DataSheet
GEN4-ULCD-28PT-PI PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:2.8" (71.12mm)
Viewing Area:43.20mm W x 57.60mm H