E35RG73248LW6M250-C
Description
3.5" TFT CAPACITIVE TOUCH
DataSheet
E35RG73248LW6M250-C PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:48.96mm W x 73.44mm H