SK-43PT-PI
DataSheet
SK-43PT-PI PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:95.00mm W x 53.90mm H