AFY320240A0-3.5N6NTN-R
Description
3.5''TFT 320X240 RESISTIVE TOUCH
DataSheet
AFY320240A0-3.5N6NTN-R PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Obsolete
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:72.68mm W x 54.96mm H