GEN4-ULCD-24D-PI
Description
DISPLAY LCD TFT 2.4" 240X320
DataSheet
GEN4-ULCD-24D-PI PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:2.4" (60.96mm)
Viewing Area:36.70mm W x 49.00mm H