AFY480272A0-4.3N6NTM
Description
4.3''TN TFT 480X272 560NITS
DataSheet
AFY480272A0-4.3N6NTM PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Obsolete
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:98.70mm W x 57.50mm H