E43RG64880LWAM450-C
Description
4.3" TFT CAPACITIVE TOUCH
DataSheet
E43RG64880LWAM450-C PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:56.16mm W x 93.60mm H