E24RE-I-CW400-C
Manufacturer
Focus LCDs
VIGOR # :
Description
2.4" IPS TFT CAPACITIVE TOUCH
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
E24RE-I-CW400-C PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:2.4" (60.96mm)
Viewing Area:37.32mm W x 49.56mm H