E43RG63248LW2M170-R
Description
4.3" TFT RESISTIVE TOUCH
DataSheet
E43RG63248LW2M170-R PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:95.04mm W x 53.86mm H