E35RG63224LW2M350-C
Description
3.5" TFT CAPACITIVE TOUCH
DataSheet
E35RG63224LW2M350-C PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:70.08mm W x 52.56mm H