E18RG42432LBAM450-N
Manufacturer
Focus LCDs
VIGOR # :
Description
1.8" TFT
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
E18RG42432LBAM450-N PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:1.8" (45.72mm)
Viewing Area:26.64mm W x 35.52mm H