AFK320240A0-3.5N12NTH-R
Description
LCD TFT 3.5" 320240 RGB+SPI RTP
DataSheet
AFK320240A0-3.5N12NTH-R PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:70.08mm W x 52.56mm H