AFY480272B0-4.3N12NTM-R
Description
LCD TFT 4.3" 480272 RGB W/RTP
DataSheet
AFY480272B0-4.3N12NTM-R PDF
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:95.04mm W x 53.86mm H