XLM-15.0-M5-HB-RT-USB
Description
15.0" COLOR TFT INDUSTRIAL MONIT
DataSheet
XLM-15.0-M5-HB-RT-USB PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:15" (381.00mm)
Viewing Area:304.13mm W x 228.09mm H
Backlight:LED
Dot Pixels:1024 x 768
Interface:Composite, HDMI, VGA
Controller Type:RTD2660H
Graphics Color:Red, Green, Blue (RGB)
Background Color:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
2353
TFT DISPLAY - 800X480 W/O TOUCH
GEN4-ULCD-70DT-PI
GEN4-ULCD-70DT-PI
DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480
AFY240320A0-2.8N6NTN
AFY240320A0-2.8N6NTN
2.8 TN TFT 240320 260 NITS
XLM-15.0-M5-HB-RT-USB
XLM-15.0-M5-HB-RT-USB