E35RG13248LW2M450-CA
Manufacturer
Focus LCDs
VIGOR # :
Description
3.5" TFT CAPACITIVE TOUCH
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
E35RG13248LW2M450-CA PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:48.96mm W x 73.44mm H