AFY1280800A0-10.1INTH
Manufacturer
Orient Display
VIGOR # :
Description
10.1" SUNLIGHT READABLE TFT
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
AFY1280800A0-10.1INTH PDF
Type Description
Series:AFY
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:10.1" (256.54mm)
Viewing Area:216.96mm W x 135.60mm H