AFY320240A0-3.5INTH-R
Manufacturer
Orient Display
VIGOR # :
Description
3.5" SUNLGHT READABLE TFT RES
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
AFY320240A0-3.5INTH-R PDF
Type Description
Series:AFY
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:72.28mm W x 54.76mm H