E24RG12432LWIM800-C
Description
2.4" IPS TFT CAPACITIVE TOUCH
DataSheet
E24RG12432LWIM800-C PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:2.4" (60.96mm)
Viewing Area:36.72mm W x 48.96mm H