AFY240320B0-2.8N6NTM
Description
LCD TFT 2.8" 240320 MCU/RGB+SPI
DataSheet
AFY240320B0-2.8N6NTM PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:2.8" (71.12mm)
Viewing Area:43.20mm W x 57.60mm H