E24RB-FW360-N
Manufacturer
Focus LCDs
VIGOR # :
Description
2.4" TRANSFLECTIVE TFT
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
E24RB-FW360-N PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transflective
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:2.4" (60.96mm)
Viewing Area:36.72mm W x 32.40mm H