AFK800480A0-4.3INTH-C-HDMI
Description
4.3'' HDMI/USB TFT PCAP 800480
DataSheet
AFK800480A0-4.3INTH-C-HDMI PDF
Type Description
Series:-
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:95.04mm W x 53.86mm H