E43RG34827LW2M320-N
Manufacturer
Focus LCDs
VIGOR # :
Description
4.3" TFT
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
E43RG34827LW2M320-N PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:95.04mm W x 53.86mm H