ULCD-90DT
Description
9.0" INTELLIGENT DISPLAY MODULE
DataSheet
ULCD-90DT PDF
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:9" (228.60mm)
Viewing Area:198.00mm W x 111.70mm H