ATM0177B3A-T
Description
1.77" TFT LCD 128 X 160 W/ RTP
DataSheet
ATM0177B3A-T PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:1.77" (44.96mm)
Viewing Area:28.03mm W x 35.04mm H