ATM1230L2
Manufacturer
AZ Displays
VIGOR # :
Description
12.3" IPS LCD 1920 X 720 850 NIT
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
ATM1230L2 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:12.3" (312.42mm)
Viewing Area:292.03mm W x 109.51mm H