ULCD-32PTU-PI
Description
MOD LCD 3.2"RASPB PI SHLD&CBL
DataSheet
ULCD-32PTU-PI PDF
Package:Box
Part Status:Active
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:3.2" (81.28mm)
Viewing Area:48.60mm W x 64.80mm H