GEN4-ULCD-35DT-PI
Description
DISPLAY LCD TFT 3.5" 480X320
DataSheet
GEN4-ULCD-35DT-PI PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:49.00mm W x 73.40mm H