E35RG63224LW2M350-N
Description
3.5" TFT
DataSheet
E35RG63224LW2M350-N PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:70.08mm W x 52.56mm H