TLL-87W-12V-Q
Description
PANEL MOUNT RED CONTINUOUS OUTPU
DataSheet
TLL-87W-12V-Q PDF
Type:LED
Lamp Color:White
Lens Color:Colorless
Lens Transparency:Diffused
Ratings:DC
Voltage:12V
Current:80mA
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:1.06" (26.80mm)
Lens Size:33.00mm Dia