L2M0-5770005MC3300
Description
LED XR-M 5700K 5-UP LINEAR
DataSheet
L2M0-5770005MC3300 PDF
Color:White, Cool
CCT (K):5700K
Wavelength:-
Configuration:Linear Light Strip
Luminous Flux @ Current/Temperature:5397lm (Typ)
Current - Test:700mA
Temperature - Test:85°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ):54.8V
Lumens/Watt @ Current - Test:141 lm/W
Current - Max:1.05A
Features:-
Size / Dimension:198.00mm L x 33.00mm W
Height:6.21mm