T300-30K-24V-R16
Description
LED MODULE WHT LINEAR STRIP 16'
DataSheet
T300-30K-24V-R16 PDF
Type:LED Module
Color:White, Warm
CCT (K):3000K
Temperature - Test:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):24V
Viewing Angle:120°
Features:Dimming
Size / Dimension:4876.80mm L x 10.00mm W
Height:2.00mm