LN-DN-22-27K-65K-90
Manufacturer
LUXTECH
VIGOR # :
Description
22" LINEAR DYNAMIC WHITE MODULE
Catalog
LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
DataSheet
LN-DN-22-27K-65K-90 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:LED Module
Color:White, Warm
CCT (K):2700K 3-Step MacAdam Ellipse
Wavelength:-
Configuration:Linear Light Strip
Luminous Flux @ Current/Temperature:-
Current - Test:-
Temperature - Test:85°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ):26V
Lumens/Watt @ Current - Test:-
Current - Max:-
CRI (Color Rendering Index):90
Viewing Angle:120°
Features:-
Size / Dimension:558.80mm L x 19.99mm W
Height:1.58mm