TSHL600-52K-12V-R16
DataSheet
TSHL600-52K-12V-R16 PDF
Type:LED Module
Color:White, Cool
CCT (K):5200K
Temperature - Test:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):12V
Features:Dimming, IP20
Size / Dimension:4876.80mm L x 10.00mm W
Height:2.00mm