KMF1205M
Manufacturer
Khatod
VIGOR # :
Description
LENS CLEAR 155DEG WIDE SCREW
Catalog
Optics - Lenses
DataSheet
KMF1205M PDF
Type Description
Series:Smile
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Lens
Color:Clear
Number of LEDs:12
Lens Style:Round with Multiple Top
Lens Size:110mm Dia
Lens Transparency:-
Optical Pattern:Wide
Viewing Angle:155°
For Use With/Related Manufacturer:-
Material:Acrylic
Mounting Type:Screw
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
F16317_LINNEA-O-END-B-FL
F16317_LINNEA-O-END-B-FL
LENS CLEAR SNAP IN
G052007000
G052007000
ACHR. VIS ARB2; D=12.5; F=25; MO
10211
LENS CLEAR WIDE SNAP IN
KMF1205M
KMF1205M
LENS CLEAR 155DEG WIDE SCREW
KIT-GMMR8
KIT-GMMR8
MULTI-MAX RAILS WITH SCREWS - 8"
CMS2-11-R
CMS2-11-R
CMC 700UH 800MA 2LN SMD
P4FMAF12A
P4FMAF12A
TVS DIO 400W 12V 16.7V UNI SMAF