ZEDP1010L19
Manufacturer
AZ Displays
VIGOR # :
Description
LCD DRIVER BOARD USB 10.1" PCAP
Catalog
Display, Monitor - LCD Driver/Controller
DataSheet
ZEDP1010L19 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Touchscreen:-
Voltage - Input:5V
Voltage - Output:-
Size / Dimension:1.42" L x 1.18" W (36mm x 30mm)
Interface:USB
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C