JPSP10ZRLCE000D31
Manufacturer
Jabil
VIGOR # :
Description
SFP+ 10G DWDM 80KM E-TEMP - CH31
Catalog
Fiber Optics - Transceiver Modules
DataSheet
JPSP10ZRLCE000D31 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Data Rate:-
Wavelength:-
Applications:-
Voltage - Supply:-
Connector Type:-
Mounting Type:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
JPSP10L2LCC000C53
JPSP10L2LCC000C53
SFP+ 10G CWDM 1270NM - 1330NM 20
FTLF1323P1BTR
FTLF1323P1BTR
TXRX OPT X2 155 MB/S 1310NM
JPSP10ZRLCE000D37
JPSP10ZRLCE000D37
SFP+ 10G DWDM 80KM E-TEMP - CH37
200WA10MEFC10X9
200WA10MEFC10X9
CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
JPSP10ZRLCE000D31
JPSP10ZRLCE000D31
V375A28E400BL
V375A28E400BL
DC DC CONVERTER 28V 400W