KW DDLM31.EH-5J6K-A131-W4A4-140-R18
Catalog
LED Lighting - White
DataSheet
KW DDLM31.EH-5J6K-A131-W4A4-140-R18 PDF
Part Status:Active
Color:White, Cool
CCT (K):6500K
Flux @ 85°C, Current - Test:-
Flux @ 25°C, Current - Test:68lm (45lm ~ 90lm)
Current - Test:140mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ):3V
Lumens/Watt @ Current - Test:162 lm/W
CRI (Color Rendering Index):80
Current - Max:200mA
Supplier Device Package:SMD
Size / Dimension:0.089" L x 0.089" W (2.25mm x 2.25mm)
Height - Seated (Max):0.028" (0.70mm)